VÅR PERSONAL

Elizabeth Moberg

VD

Telefon: 0371-18466

Email: info@dermapromedical.se

Kerstin Hellner

Aukt. Hudterapeut. Representant & Säljsupport Stockholm, Mellan- & Norra Sverige

Telefon: 0371-18466

Email: kerstin@dermapromedical.se

Maria Bergendahl

Aukt. Hudterapeut. Representant & Säljsupport Södra Sverige

Telefon: 0371-18466

Email: maria@dermapromedical.se

Cathrin Stigefelt

Ordermottagning / Säljsupport

Telefon: 0371-184 66

Email: cathrin@dermapromedical.se

Mikael Moberg

Inköp & Säljsupport

Telefon: 0371-18466

Email: mikael@dermapromedical.se

Anette Skans

Ekonomi & Orderregistrering

Telefon: 0371-18466

Email: anette@dermapromedical.se

Emma Lindén

Design, Trycksaker & Webb

Telefon: 0371-18466

Email: emma@dermapromedical.se