VÅR PERSONAL

Elizabeth Moberg

VD

Telefon: 0371-18466

Email: info@dermapromedical.se

Emma Nilsson Larsson

Auktoriserad Hudterapeut. Representant, Produktspecialist & Utbildare, Stockholm, Mellan- & Norra Sverige

Telefon: 0371-18466

Email: emma@dermapromedical.se

Katrin "Kattis" Malmsten

Auktoriserad Hudterapeut. Representant, Produktspecialist & Utbildare, Södra Sverige

Telefon: 0371-18466

Email: kattis@dermapromedical.se

Hege Wikner Femtehjell

Auktoriserad Hudterapeut. Representant, Produktspecialist & Utbildare, Göteborg & Västra Sverige

Telefon: 0371-18466

Email: hege@dermapromedical.se

Cathrin Stigefelt

Ordermottagning / Säljsupport

Telefon: 0371-184 66

Email: cathrin@dermapromedical.se

Mikael Moberg

Inköp & Säljsupport

Telefon: 0371-18466

Email: mikael@dermapromedical.se

Anette Skans

Ekonomi

Telefon: 0371-18466

Email: anette@dermapromedical.se

Sointu Strandberg

Logistik och Lager

Telefon: 0371-18466

Email: sointu@dermapromedical.se